Algan Intermodal

Algan İntermodal ve Lojistik Hizmetleri A.Ş., kuruluşundan günümüze, çok önemli projelere imza atmasının yanı sıra, sektör paydaşlarına verdiği desteklerle büyümeye devam etmektedir. Hizmet sektörü, know-how ve hizmette kalite gerektirir. Bilgi, tedarik zincirinin en önemli halkasıdır. Doğru ve zamanında bilgi paylaşımı olmadan, zincir doğru çalışmaz ve zincirin diğer halkalarının verdikleri emekler de boşa gider. Şeffaflık, dürüstlük ve sürdürülebilirlik üçlemini kendimize şiar edindik. 2020 yılı Ekim ayında kurulduk ve bizim için bir tam yıl olan 2021 yılında bize güvenen tüm paydaşlarımıza en iyi hizmeti verme başarısını yakaladık. Artık yeni şeyler söylemek ve yeni projelere imza atmak gerekir. 2020 yılı Ekim ayında doğduk ve 2021 yılında yürümeyi öğrendik. Şimdi büyüme zamanı. Bize güvendiğiniz için çok teşekkür ederiz…

KURUMSAL VİZYON

Algan İntermodal bir Taşıma İşleri Organizatörüdür. Ancak firma bünyesinde istihdam ettiği uzman personelleriyle, eğitimden, depo yer seçimine ve en verimli taşıma modumunun belirlenmesine kadar tüm lojistik faaliyetler için iş ortaklarımızın, tedarik zinciri içerisindeki tüm aşamalarında yanında olmak ve zincirin önemli bir halkası kimliğine kavuşmak için alacakları stratejik kararlarda bir danışman firma olmayı amaçlamaktadır. Tedarik Zinciri, en zayıf halkası kadar güçlüdür ve çoğu zaman bu zayıf halkayı tespit edebilmek için üçüncü bir göze ihtiyaç duyulur. Algan İntermodal ve Lojistik Hizmetleri A.Ş. tüm yatırımlarını ve kurumsal vizyonunu, siz değerli iş ortaklarımızın üçüncü gözü olmak için inşaa etmektedir.

KURUMSAL MİSYON

“Hizmet Üretir, Güven Sunarız” sloganımızla, şeffaf, doğru bilgilendirme ve gelişen teknolojiye ayak uyduran bir lojistik hizmet üreticisi firma olmayı misyon edindik. Bugünü yaşarken aldığımız stratejik kararlarda, yarının getirebileceği tüm sorunları bertaraf edecek kalıcı çözümler üretmekteyiz. Misyonumuzun bilincinde, her geçen gün daha iyi hizmet sunmaya ve büyümeye devam ediyoruz.